Piešinių konkursą laimėjo Liepa Minutaitė (7 metai) mergaitė nupiešė žiurkėniukę, kurią mes bandėme įgyvendinti deserte, įvertinkite kaip mums pavyko? :)
SutinkuSiekdami pagerinti Jūsų naršymo kokybę, statistiniais ir rinkodaros tikslais šioje svetainėje naudojame slapukus (angl. "cookies"), kuriuos galite bet kada atšaukti pakeisdami savo interneto naršyklės nustatymus ir ištrindami įrašytus slapukus. Plačiau