Kiekvienam Šilalės rajono savivaldybės antrokui – nemokamos plaukimo pamokos!

Kiekvienam Šilalės rajono savivaldybės antrokui  – nemokamos plaukimo pamokos!

Ketvirtus metus Šilalės sporto mokykla kartu su Kūno kultūros ir sporto departamentu prie LRV vykdo projektą „Mokomės plaukti ir saugiai elgtis vandenyje“. Šiais metais Kūno kultūros ir sporto rėmimo fondas Šilalės sporto mokyklos „Mokomės plaukti ir saugiai elgtis vandenyje“ projektui, skyrė 4633 Eur sumą, išmokyti plaukti 113 Šilalės rajono savivaldybės antrokų. Norint užtikrinti, kad visi Šilalės rajono antrokai turėtų galimybę nemokamai lankyti plaukimo pamokas, Šilalės rajono savivaldybė taip pat prisidėjo prie šio projekto vykdymo 4050 Eur suma, apmokėdama likusių antrokėlių užsiėmimus.
Projektas „Mokomės plaukti ir saugiai elgtis vandenyje“ vykdomas Šilalės sporto ir laisvalaikio centre. Projekte dalyvauja 197 Šilalės savivaldybės antrų klasių mokiniai, kurie suskirstyti į 14 grupių ir turės 252 valandas plaukimo pamokų. Jau nuo rugsėjo 26 dienos mokiniai lanko plaukimo užsiėmimus, kurie vyks iki metų pabaigos. Juos plaukti moko 3 mokymo plaukti instruktoriai. Projekte dalyvavę vaikai pripras prie vandens aplinkos, išmoks sulaikyti kvėpavimą ir orientuotis po vandeniu, atlikti įkvėpimo ir iškvėpimo į vandenį pratimus, slinkti ant krūtinės ir nugaros, atlikti šuoliuką į vandenį nuo bortelio, plūduriuoti horizontalioje ir vertikalioje padėtyje, keisti kūno padėtį bei kitų naudingų įgūdžių. Apie dalyvavimą projekte kiekvienam vaikui primins Lietuvos plaukimo federacijos pažymėjimas, kuriame nurodyti jo įgyti įgūdžiai.
Mokymasis plaukti baseine – vieta, kurioje mokiniai mokomi plaukti, susipažįsta su saugaus elgesio vandenyje taisyklėmis, mokosi įvertinti savo fizines galimybes konkrečiose situacijose. Projekto tikslas kuo daugiau savivaldybės mokinių išmokyti plaukti, saugiai elgtis vandenyje ir prie vandens, o taip pat skatinti savivaldybės vaikų fizinį aktyvumą, stiprinant sveikatą ir gerinant jų fizinį pasiruošimą.

Vieta reklamai
Sporto mokykla