Paskutinė galimybė sudalyvauti senjorų ir neįgaliųjų fizinio aktyvumo projekte!

Paskutinė galimybė sudalyvauti senjorų ir neįgaliųjų fizinio aktyvumo projekte!

2022 m. gruodžio 31 d. baigiasi eilę metų Šilalės sporto ir laisvalaikio centre vykęs projektas „Senjorų ir neįgaliųjų fizinio aktyvumo skatinimas“ bendrai finansuojamas valstybės Sporto rėmimo fondo lėšomis, kurį administruoja Švietimo, mokslo ir sporto ministerija ir Švietimo mainų paramos fondas. Pagrindinis projekto tikslas – padidinti rajono gyventojų sveikatos raštingumo lygį bei suformuoti pozityvius sveikos elgsenos pokyčius.  

Mieli senjorai norime nuoširdžiai padėkoti už jūsų dalyvavimą projekte ir už tai, kad buvote kartu. Siekdami suteikti galimybę sudalyvauti užsiėmimuose dar nedalyvavusiems senjorams ir neįgaliesiems paleidome papildomą užsiėmimų grupę, tad kviečiame paskutinį kartą pasinaudoti baseino teikiamais malonumais atlikti mankštas, dalyvauti vandens aerobikos užsiėmimuose, vieną kartą per mėnesį dalyvauti baseino pirčių procedūrose. Užsiėmimai prasidės ir vyks nuo 2022 m. rugpjūčio – gruodžio mėn. du kartus per savaitę.

Kviečiame rajono senjorus ir neįgaliuosius registruotis tel. 8 449 4 14 90 arba rašyti el.paštu: silalessm@gmail.com. Primename, kad į mokymo grupes priimami senjorai dar nedalyvavę šio projekto veiklose.
‹ Atgal
Vieta reklamai
Vieta reklamai
Vieta reklamai
Vieta reklamai
Vieta reklamai
Sporto mokykla
Kavinė