Šilalės baseine pažangiausia širdies gaivinimo įranga

Šilalės sporto mokykla įsigijo automatinį išorinį defibriliatorių AED G5, kurį įrengė Šilalės sporto ir laisvalaikio centre. Tai pažangiausia 2015-ų metų leidimo širdies gaivinimo įranga, sujungianti realaus laiko širdies gaivinimo instrukcijas, automatinių elektros šokų suteikimą, labai greitą energijos įkrovimą tarp šokų.

Pirmosios pagalbos suteikimas neatsiejamas nuo defibriliatoriaus panaudojimo.  Lietuvos Raudonojo kryžiaus darbuotojai apmokė baseino darbuotojus, kaip šis prietaisas gali atkurti širdies ritmą dar iki atvykstant medikams, kokius elektrodus naudoti, kokius pirminius veiksmus reikia atlikti iki defibriliacijos.

Šilalės sporto mokykla nelaimės atveju turės galimybę suteikti efektyvią pagalbą nukentėjusiajam.

Būkime saugūs ir sveiki!

Vieta reklamai