Šilalės sporto ir laisvalaikio centras, vykdydamas LR Vyriausybės nutarimą, nuo 2021 m. gruodžio 28 d. paslaugas privalo teikti tik asmenims, turintiems galiojantį Galimybių pasą.

Šilalės sporto ir laisvalaikio centras, vykdydamas LR Vyriausybės nutarimą, nuo 2021 m. gruodžio 28 d. paslaugas privalo teikti tik asmenims, turintiems galiojantį Galimybių pasą.
Šilalės sporto ir laisvalaikio centras, vykdydamas LR Vyriausybės nutarimą, nuo 2021 m. gruodžio 28 d. paslaugas privalo teikti tik asmenims, turintiems galiojantį Galimybių pasą.
???? Galimybių pasas yra išduodamas ir ribojimai nebus taikomi asmenims, kurie yra pasiskiepiję pilna skiepijimo schema ir įgiję imunitetą, persirgusiems koronavirusu, kai tai patvirtinta PGR, antigeno testais arba serologiniu antikūnų tyrimu, turintiems neigiamą PGR testą, atliktą per pastarąsias 48 valandas ir vaikams iki 12 metų.
???? Klientai, neturintys Galimybių paso, paslaugomis naudotis negalės, narystės nebus stabdomos, grąžinamos ar kitaip kompensuojamos.
???? Vaikams lankantiems mokymo plaukti treniruotes, ir NVŠ plaukimo treniruotes GP nereikalingas.
Pagal šiuo metu galiojančias Sveikatos apsaugos ministro patvirtintas taisykles, asmenys vietoje Galimybių paso gali naudoti vieną iš medicininių dokumentų iš E.sveikatos sistemos: ES skaitmeninį Covid sertifikatą, vakcinacijos išrašą, dokumentą, įrodantį, kad persirgta COVID-19 liga, ar neigiamo testo rezultato išrašą. Šiuos dokumentus, negalintiems prisijungti prie E.sveikatos sistemos, gali išduoti sveikatos priežiūros įstaiga, vaistinė. Juos galima turėti telefone arba atspausdintus.‹ Atgal
Vieta reklamai
Vieta reklamai
Vieta reklamai
Vieta reklamai
Vieta reklamai
Sporto mokykla
Kavinė