Pirtys

Šilalės sporto ir laisvalaikio centre yra 3 pirtys:

 

GARINĖ PIRTIS

Beveik 100% drėgmės ir 45°C temperatūros. Tai apvalus kambarys, kuriame lankytojai šildosi ir atsipalaiduoja ant karštų gultų. Ši pirtis puikiai tinka odos valymo bei kūno atsipalaidavimo procedūroms. Šią pirtį patariama rinktis tiems, kam sunku ištverti karštose pirtyse.

 

RUSIŠKA PIRTIS

Gerina ištvermingumą, judesių koordinaciją, atsipalaiduoja raumenys, išnyksta nuovargis, gerina nuotaiką, suaktyvina kraujo apytaką, skatina organizmo atsparumą. Vidutinio svorio žmogus, būdamas pirtyje, gali netekti iki 450-500 ml vandens. Rusiškos garinės pirtys ne tik gydytojų, bet ir pačių žmonių buvo pripažintos kaip būtina priemonė išlikti sveikam. Garinės pirties garai atveria poras, išvalo susikaupusį kenksmingą prakaitą, sutvarko virškinimą, šaliną nuovargį, ir gerina apetitą.
Pirties temperatūra 50°C, oro drėgmė – 70°C.

 

SUOMIŠKA PIRTIS (SAUNA)

Tai sausa karšta pirtis. Gerai įkaitintoje saunoje oras yra sausas, todėl žmogaus kūnas iš karto ima kaisti. Sauna – tai tartum šoko efektas kūnui, pasiekiama pradžioje būnant karštoje pirtyje, po to atliekant šaltas maudynes. Šios procedūros atliekamos pakaitomis. Pirtyje gultai išdėstyti keliais lygiais. Kuo aukščiau – tuo karščiau. Oro temperatūra pirtyje pasiekia iki 85°C, oro drėgmė 25-30%. Ši pirtis stiprina ištvermę, gerina judesių koordinaciją, taip pat pakelia nuotaiką, veikia raminančiai ir padeda atstatyti dvasinę pusiausvyrą.

Vieta reklamai
Vieta reklamai
Vieta reklamai
Vieta reklamai
Vieta reklamai
Sporto mokykla
Kavinė