Šilalės sporto mokykla Sporto rėmimo fondo lėšomis įgyvendins sporto projektą

Projektas  Nr. SRF-SRO-2022-1-0344 „XIV Šilalės rajono savivaldybės seniūnijų sporto žaidynės“

Projekto santrauka: Šilalės sporto mokyklos projekto „XIV Šilalės rajono seniūnijų sporto žaidynės“ tikslas - skatinti fizinio aktyvumo ir sveikos gyvensenos veiklas aktyviai įtraukiant bendruomenes į sporto renginius. Užsibrėžtam tikslui pasiekti bus suorganizuota 13 sporto renginių, į kuriuos planuojama įtraukti 550 tikslinės grupės dalyvių. Projektas palies ne tik nepakankamo fizinio aktyvumo (ypač organizuoto) problemas gyvenamosiose vietovėse, bet kartu bus sprendžiama ir bendruomeniškumo stiprinimo, socialinės integracijos problematika. Gyventojų (amžius grupių nuo 18-84) tarpe, ypač gyvenamosiose vietovėse trūksta priemonių kuriose gyventojai galėtų būti ne tik pasyvūs stebėtojai, bet ir aktyvūs dalyviai. Šiuo projektu pasiūlysime dalyviams įvairesnes bendravimo formas per projekto metu vykdomas veiklas.

Projekto įgyvendinimo laikotarpis: 2022-07-18 - 2022-08-19

Projektas finansuojamas Sporto rėmimo fondo lėšomis, kurį administruoja Švietimo, mokslo ir sporto ministerija, Švietimo mainų paramos fondas ir Centrinė projektų valdymo agentūra